Vítejte na stránkách DOG production s.r.o.

PŘÍRODNÍ PSÍ záchod

Neztrácejte čas, energii a peníze na papírové podložky nebo syntetické trávy. Tyto výrobky jsou špatné pro životní prostředí a většina psů nemá ponětí, jak je používat. Psi instinktivně chtějí jít na skutečnou trávu!

Máte nyní možnost dát svému pejskovi přírodní psí záchod a Vám stačí jen jednou týdně vyměnit krabice. Psí záchod je plně odbouratelný, je stylový i alternativní… Váš domov se i díky němu stává pro Vás a vašeho mazlíčka bezpečným útočištěm. Čerstvá tráva je přírodní produkt a je rozhodně vhodnou alternativou k jiným systémům psích nočníků z plastu.

Existuje mnoho důvodů, ale mezi nejzákladnější patří, že se jedná o přírodní produkt, který dává průchod zvířecím instinktům. Proto i naučení na tento záchod je pro psy snadné. Živá tráva absorbuje moč a neutralizuje pachy. A hlavně není potřeba žádného speciálního čištění, protože celý tento záchod je na jedno použití a jako celek se po cca 1 - 2 týdnech vyhodí. Přírodní záchod je k Vám dodáván týdně či jinak dle výběru domů, do hotelů, kanceláří a všude tam, kde se s námi pohybují naší psí společníci.

Hlavní výhody přírodního záchodu:

  • Váš přírodní trávník absorbuje moč i zápach je plně připraven k použití po sundání víka krabice. Již žádné čištění, dezinfikování nebo vyprazdňování odpadních nádob.
  • Každý týden Vám přijde čerstvá tráva pro snadnou výměnu záchodu.
  • Krabici za krabici. Použitý záchod zakryjete víkem a hodíte do koše.
  • Obal i náplň je plně odbouratelná, přírodní záchod neobsahuje žádné neekologické prvky.
  • Potřebujete přírodní psí záchod dlouhodobě ať už pro malé psy nebo pro stárnoucího pejska? Ke krabici mu jednorázově objednáte kovové dno, které nepropustí vlhko a vy můžete vyměňovat jen vnitřní trávu.
  • Pro psí kluky jejich vlastní psí pisoár! Aby měli Vaši psí kluci svoje přesné čurací místo, nachystali jsme Vám Psí pisoár, který se do trávy snadno umístí pomocí tří trnů. Díky dřevěnému povrchu na něm ulpívá jeho pach a láká ho každý den k přečurání.
  • Neplatíte již žádné poštovné, jedna platba a máte na x týdnů o čistotu postaráno!!!

Opravdu reálná tráva…

Náš přírodní záchod je kousek živého travního koberce a je dodáván našim zákazníkům již v použitelném obalu – několikavrstvé eko krabici. Vůně živé trávy přirozeně přitahuje psy a štěňata a většina psů se naučí používat tento záchod okamžitě. U štěňat je zároveň fixována hygiena od mládí na travnaté plochy venku, které bude používat celý život. Travnatý povrch je ideální i pro starší pejsky, kteří již nemohou chodit tak často ven, přesto chtějí svoji potřebu vykonávat tak, jak byli léta zvyklí (je potřeba odklízet exkrementy). I v případě zdravotního omezení majitelů pejsků můžete svým miláčkům dopřát travnatý standard, na který jsou zvyklí. Potřebujete-li psí záchod dlouhodobě, je ideální při první objednávce zakoupit kovové dno, které nepropouští vlhko a hodí se pro dlouhodobé použití v domácnosti.

Máte-li prostornou terasu, je přírodní psí záchod vaším ideálním pomocníkem.

Doprava zdarma do pohodlí Vašeho domova… U nás si můžete zvolit již při první objednávce, jak často chcete dodávat psí záchod a jak dlouho (kolik týdnů celkově). Když Vám přijde nový psí záchod tak jednoduše otevřete krabici, umístíte ho na určené místo a ten starý vyhodíte! Může být něco jednoduššího? Jestliže máte malého pejska, bude Vám stačit výměna jednou za 14 dní, ideální je dát nový záchod každý týden. Víko krabice můžete použít jako ochranu zdi před počuráním a umístit ho na výšku za krabici ke stěně. Expedice od nás probíhá pravidelně každou středu a tak můžete ve čtvrtek či pátek očekávat dodání nového a čerstvého záchodu, který si Vaši psi zamilují.

Objednejte zde

 

Přírodní psí záchod - galerie 1

Přírodní psí záchod - galerie 2

Přírodní psí záchod - galerie 3

 

Psí pisoár – pohodlí pro Vaše psí kluky…

Do našich psích záchodů můžete pořídit svému psímu klukovi jeho vlastní psí pisoár. Dřevěný pisoár je samostatný produkt a do trávníku se umísťuje pomocí tří trnů. Psí pisoár je z odolného bukového dřeva.

Vysoustružený elegantní design z něj tvoří příjemný interiérový doplněk.

Díky otvorům v psím pisoáru zůstává uvnitř malé množství moči, které pejskovi vytváří trvalou stopu a láká ho k očurání každý den znovu a znovu. Tím se směruje jeho pozornost na jedno, předem určené místo.

DOG production s.r.o. | All Rights Reserved 2020 ® design by ekipagrafik
Staňte se fanouškem psích záchodků Logo Facebook Logo Facebook Logo Facebook

CZIN.eu